Soru Konusuz Tartışma

ene

Moderator
Yönetici
piyon
Moderatör
Blogger
YardımSever
Credits
51,887
Profil Müziği
İçinizi dökebileceğiniz bu yere hoş geldiniz. Burada konuya bağlı olmadan istediğiniz şeyleri yapabilirsiniz.

Burası bir çeşit test yeri ve burası sayesinde yazdığınız mesajların nasıl gözüktüğünü de görebileceksiniz!

Ben doyumsuz bir bilgi hastasıyım. Sürekli okuyup, sürekli öğrenip, sürekli farklı yerlere odaklanıyorum. Bundan dolayı aşağı yukarı çoğu konu hakkında, genel bir bilgiye sahibim. Bundan mütevellit, bir çok konuda kendimi geliştiremeyip, hepsinde sadece temel noktada kalıyorum. Bu kadar çok ilgimin dağılması, yaptığım işin beni sarmaması mı, yoksa yeni bir konu hakkında temel bilgilere ulaşmanın verdiği hazza ulaşmanın verdiği bir çeşit bağımlılık mı bilmiyorum. Yani bu hayatta ilgilenipte neredeyse profesyonelliğe ulaşacakken, bıraktığım bir sürü ilgi alanı var. Bunun tek bir alana, kanalize olup, o konu hakkında uzmanlaşmasının yanısıra, tek bir alana kanalize olmadan daha mı faydalı bilemiyorum. Yaşantının içinde, işe yarıyor. Bir çok konu hakkında temel bilgileri bilmek, basit bir sorunda faydalı oluyor. Belki de dünya eğitim modeli bu yüzden tek kanal üzerine yoğunlaşmadan, yüksek okula kadar (meslek lisesi değilse) temel eğitim vermeye devam ediyor.

Takip et, abone ol

Son mesajlar

Geri