Yardım Satranç linsansı nasıl çıkarırım?

MrediT

istekli
piyon
Credits
0
Satranç lisansı çıkarmak istiyorum, bugüne kadar internetten oynadım artık turnuvalara katılmak istiyorum. Satranç lisansı nasıl çıkarırım?

Çözüm
Satranç turnuvalarına katılman için önce lisansın olmalıdır. Aşağıdaki verdiğim link nasıl lisans alman gerektiğini anlatan bir rehberdir. Lütfen dikkatlice oku ve işlemleri eksiksiz yap.
Lisansını çıkardıktan sonra hangi bölgedeysen mesela İstanbul'dasınız diyelim, İstanbul'da yaşıyorsunuz Beyoğlu'ndasınız. İnternet'e İstanbul
1704014746870 (1).png

Yukarıda gibi arama sonuçları çıkması lazım. En baştan ikincisine tıklayın (Etkinlik Takvimi). Siteye girince aşağıdaki fotoğraftaki gibi bölgenizde veya İstanbul çevresinde yaklaşan turnuvaları gösterecektir.
1704014937765.png

Kayıt olmak istediğiniz turnuvaların üstüne tıklayıp, önce yönergeyi okumanızı tavsiye ederim. Yönergede...
Satranç turnuvalarına katılman için önce lisansın olmalıdır. Aşağıdaki verdiğim link nasıl lisans alman gerektiğini anlatan bir rehberdir. Lütfen dikkatlice oku ve işlemleri eksiksiz yap.
Lisansını çıkardıktan sonra hangi bölgedeysen mesela İstanbul'dasınız diyelim, İstanbul'da yaşıyorsunuz Beyoğlu'ndasınız. İnternet'e İstanbul
1704014746870 (1).png

Yukarıda gibi arama sonuçları çıkması lazım. En baştan ikincisine tıklayın (Etkinlik Takvimi). Siteye girince aşağıdaki fotoğraftaki gibi bölgenizde veya İstanbul çevresinde yaklaşan turnuvaları gösterecektir.
1704014937765.png

Kayıt olmak istediğiniz turnuvaların üstüne tıklayıp, önce yönergeyi okumanızı tavsiye ederim. Yönergede katılmak için ne şartlarınız olması gerektiği yazar. Tabiki sporcu lisansı :) . Lisansınızı aldıysanız baş vurabilirsin direk kayıt basarak. Almadıysanız otomatik reddedilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çözüm

Takip et, abone ol

Son mesajlar

Geri