LTE Cat 4 modülü Linux işletim sistemi altında çalışır.

Google News Butonu
Quectel'in SC696S çoklu modlu LTE Cat 4 modülü, entegre Linux işletim sistemi ve hem Wi-Fi hem de Bluetooth yetenekleri ile geniş bir uygulama yelpazesine güç sağlıyor. Aynı zamanda IoT bağlantısı için 1x1 MIMO teknolojisini destekliyor ve her türlü ortamda kesin çözümler için çoklu takımyıldızlı GNSS alıcısını içeriyor.
1691585662428.png


SC696S akıllı modülünün işlem gücü, 64-bit sekiz çekirdekli Kryo 260 CPU ve Adreno 610 grafik işlem birimine sahip Qualcomm QCM6125 yongasetinden türetilmektedir. Cihaz, küresel LTE, UMTS/HSPA+ ve GSM/GPRS/EDGE kapsamı sunar. Kart üzeri arayüzler arasında LCM, kamera, dokunmatik panel, UART, USB, I2C, I2S ve SPI bulunur. Ayrıca en fazla altı kamera barındırabilir, bunlardan ikisi eş zamanlı olarak çalışabilir.

SC696S, zorlu ortamlarda kullanıma olanak tanıyan -35°C ila +75°C sıcaklık aralığında çalışır. SC696S için uygulamalar akıllı ev cihazlarından giyilebilirlere, endüstriyel ekipmanlardan robotlara ve satış noktası cihazlarına kadar geniş bir yelpazede yer almaktadır.
About author
LostFearLess
/print(''The good guys always win in the end.'')

Yorumlar

Görüntülenecek yorum yok.

Kayıt ol

Henüz hesabınız yok mu? Şimdi kaydolun ve topluluğumuzun bir parçası olun!

Makale bilgisi

Yazar
LostFearLess
Article read time
1 min read
Görüntüleme
160
Son Güncelleme

içinde daha fazlası Teknoloji Haberleri

Diğer Yazıları LostFearLess

Geri
Üst