Commandos 2 HD Remastered Türkçe Yama

Güncel Commandos 2 HD Remastered Türkçe Yama 2024-05-10

İndirebilmek İçin Kayıt Ol ☕️
Commandos 2 HD Remastered Türkçe Yama.png

Commandos 2 HD Remastered Türkçe Yama, oyunu Türkçe olarak deneyimlemenizi sağlayan bir güncellemedir. Bu özgün Türkçe yama, birçok platformla uyumlu şekilde çalışır ve oyun içinde kullanılan tüm metinleri Türkçe'ye çevirir. Yamadan memnun kalmazsanız, kolayca orijinal sürüme geri dönebilirsiniz.Yamanın kalitesini artırmak için hem DeepL gibi makine çevirisi kullanılmış, hem de bir miktar el çevirisi yapılmıştır. Kurulum sonrasında, oyun ayarlarından alt yazıları açmanızı öneririm. Yama ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız veya destek almak isterseniz, yama ekibinin Discord adresine erişmek için sağ üstteki Discord simgesine tıklayabilirsiniz. İşlemlere başlamadan önce değiştirilecek olan dosyaları yedeklemenizi tavsiye ederim.

Kurulum:
  1. İndirdiğiniz dosya içerisindeki Benioku.txt dosyasındaki yamanın yapıldığı oyun versiyonunu kontrol ediniz. Yama Test Edilen Sürümler.txt içerisinde belirtilen oyun versiyonuna göre yapılmıştır ve diğer versiyonlarla uyumluluğu test edilmemiştir.
  2. Yamayı sadece paylaşılan linkten indiriniz. Farklı sitelerden indirilen yamaların güvenilirliği ve işlevselliği garanti edilemez.
  3. Yamayı farklı bir siteden indirmişseniz, indirdiğiniz dosyanın boyutunu ve içeriğini burada paylaşılan ile karşılaştırın. Farklılık varsa, indirdiğiniz dosyayı virüs tarama sitelerinde kontrol edin.
  4. Yamayı kurmadan önce aşağıdaki dosyaların yedeğini alın:
  5. - ..\Commandos 2 – HD Remaster\Commandos 2 HD Remaster_Data klasöründeki resources.assets dosyası
  6. Yamada verilen dosyaları ..\Commandos 2 – HD Remaster\Commandos 2 HD Remaster_Data klasörüne kopyalayın ve Kur.bat dosyasını çalıştırın.
  7. Yüklemenin bitmesini bekleyin. Yükleme tamamlandığında, CMD penceresi otomatik olarak kapanacaktır. Daha sonra oyuna girerek Türkçe olarak oynayabilirsiniz.
  8. Yamayı kaldırmak isterseniz, yedeğini aldığınız dosyaları aynı konumlara geri kopyalayarak değişimi onaylamanız yeterlidir.
Yamayı kaldırmak için yedeklediğiniz dosyaları geri yükliyebilirsiniz. Bu Türkçe yama, isimli kullanıcının emeğiyle oluşturulmuştur. Bu yama sayesinde, Commandos 2 HD Remastered'ı Türkçe olarak oynamak artık mümkün ve keyifli bir deneyim haline gelir.
Yazar
LostFearLess
İndirilme
76
Görüntüleme
185
İlk yayınlama
Son güncelleme

Puanlar

0.00 yıldız 0 değerlendirme

LostFearLess ait diğer kaynakar

Benzer kaynaklar

Dark Souls Remastered Türkçe Yama LostFearLess
Dark Souls: Remastered Türkçe Yama İndir
İndirilme
134
Güncelleme

Kayıt ol

Henüz hesabınız yok mu? Şimdi kaydolun ve topluluğumuzun bir parçası olun!

Geri
Üst