Universal Extractor 2 İndir | Exe Dosyalarını Açmak

Güncel Universal Extractor 2 İndir | Exe Dosyalarını Açmak 2023-09-26

İndirebilmek İçin Kayıt Ol ☕️
Adsız tasarım (2).png

Universal Extractor 2, çeşitli dosya formatlarını açmanıza ve içeriklerini çıkarmanıza olanak tanıyan ücretsiz bir araçtır. Bu program, oyunlar, uygulamalar, müzik, video ve diğer dosyalar dahil olmak üzere bir dizi farklı dosya formatını destekler.

Universal Extractor 2, RAR, ZIP, ISO, EXE, DLL, MP3, MP4, AVI, EXE ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi farklı dosya formatını destekleyen ücretsiz bir araçtır. Bu program, oyunlar, uygulamalar, müzik, video ve diğer dosyalar dahil olmak üzere çeşitli dosya türlerini açmanıza ve içeriklerini çıkarmanıza olanak tanır.

Universal Extractor 2, yaygın olarak kullanılan dosya formatlarının yanı sıra daha az yaygın olan bazı formatları da destekler. Bu, programın çeşitli dosya türlerini açmanız için size ihtiyaç duyduğunuz esnekliği sağlar. Universal Extractor 2, kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Dosyanızı seçin ve açmak veya içeriklerini çıkarmak için bir düğmeye tıklayın. Bu, programı yeni başlayanlar için bile erişilebilir kılar. Universal Extractor 2, tamamen ücretsizdir.

Universal Extractor 2'nin Kurulumu:
Universal Extractor 2'yi indirdikten sonra, kurulumu tamamlamak için aşağıdaki adımları izleyin:
  1. İndirilen dosyayı açın.
  2. Yükleyiciyi çalıştırın.
  3. Kurulum sihirbazını izleyin.
  4. Kurulum tamamlandıktan sonra, Universal Extractor 2'yi başlatabilirsiniz.
Eğer kurulum yapmakta herhangi bir problem yaşıyorsanız bu video size yardımcı olabilir. Çok kolay ve etkili bir yöntemdir;
Videoda gördüğünüz gibi herhangi bir "exe" dosyasını programa sürükledi ve "ok" butonuna bastı. Ardından masaüstüne "exe" dosyasının içindekileri attı. dilerseniz attığı yeri değiştirebilirsiniz. Ayrıca "göz at" tuşuna basarak dosyayı kendinizde seçebilirsiniz.

Universal Extractor 2'yi dilerseniz arşivden çıkararak, dilerseniz de arşiv içinde çalıştırabilirsiniz. Universal Extractor 2'yi başlatın. Açmak veya içeriklerini çıkarmak istediğiniz dosyayı seçin. Açmak veya içeriklerini çıkarmak istediğiniz formatı seçin. Aç veya Çıkar düğmesine tıklayın. Ardından ayrıştırmak istediğiniz dosyanın içini kurulum yapmadan görebilirsiniz.
Yazar
Thorfinn
İndirilme
124
Görüntüleme
665
İlk yayınlama
Son güncelleme

Puanlar

5.00 yıldız 1 değerlendirme

Son İncelemeler ✨

Teşekkürler

Benzer kaynaklar


Kayıt ol

Henüz hesabınız yok mu? Şimdi kaydolun ve topluluğumuzun bir parçası olun!

Geri
Üst