Topluluğumuza Hoş Geldiniz
Diğer üyelerimize katılmak ister misiniz? Bugün kaydolmaktan çekinmeyin.
Kaydol

Xenforo user banner ( kullanıcı afişi) nasıl yapılır, özel resim nasıl konulur?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan samednsztrk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi 106
29 Tem 2024
8
1
3
5
Xenforo forum sitemde kullanıcı afişleri için kendim özel resimler koymak istiyorum. Birçok forumda gördüm ancak istediğimi bulamadım.
Örneğin bir forumda şu şekilde bir arkaplan resmi:
ornek.png

ornek2.png

• Beğen
Tepkiler: LostFearLess
Çözüm
kaynak biraz eksik ve yetersiz veya sürümden ötürü birkaç değişiklik olmuş olabilir. Neyse, sonuç olarak sorunu çözdüm. Ekte gösterdiğim gibi üstteki alanı boş bırakıyordum herhangi bir ibare yoktu bununla alakalı. Ama boş bırakmamak gerekiyormuş. Altta Css sınıfı atadığımız alanın aynısını oraya da yazarak çözdüm.

sdsds.png

1725064943877.png
aynısını kullanıyorum ama dediğim gibi background:url("resimyolu.png"); şeklinde ekleyenler var. Bana da resim koyabileceğim şekilde lazım.
Hocam girip bi bakmam lazım nasıl gözüküyor kodlar ne falan diye böyle uzaktan yapamam, eklenti bende kurulu değil kod yapısı nasıl on bile bilmiyorum.

kaynak biraz eksik ve yetersiz veya sürümden ötürü birkaç değişiklik olmuş olabilir. Neyse, sonuç olarak sorunu çözdüm. Ekte gösterdiğim gibi üstteki alanı boş bırakıyordum herhangi bir ibare yoktu bununla alakalı. Ama boş bırakmamak gerekiyormuş. Altta Css sınıfı atadığımız alanın aynısını oraya da yazarak çözdüm.

sdsds.png

1725064943877.png

• Beğen
Tepkiler: LostFearLess
Çözüm

Ekli dosyayı görüntüle 2564

Ekli dosyayı görüntüle 2565
Çözümü paylaştığın için teşekkürler, forumunu çok beğendim bu arada eline sağlık.

• Beğen
Tepkiler: samednsztrk

Son mesajlar