Prox

tebrikler
piyon
Credits
565
Merhaba, Red Dead Redemption 2 oyununda yaşadığın dxgkrnl fatal error hatasıyla ilgili sorunla ilgili olarak, bilgisayarımın ekran kartı çöküyor ve bu hatayı alıyorum. Bilgisayarımı servise gönderdim ancak sorun hala devam ediyor. Bu konuda yardımınıza ihtiyacım var.

Çözüm
Bilgisayarımın özellikleri;
  • Marka ve Model: Nebula Seraph X550
  • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 6700 XT (8 GB)
  • İşlemci: Ryzen 9 5900X
  • RAM: 64 GB
  • Depolama: 2 TB NVMe SSD
  • İşletim Sistemi: Windows 10 Pro
Öncelikle, bilgisayarınızdaki sürücü sorunlarını çözmek için Display Driver Uninstaller (DDU) adlı aracı kullanarak Intel ve NVIDIA sürücülerini temizlemeyi deneyin. Daha sonra, Intel için en güncel sürücüyü indirip kurun. Eğer ekran kartı sürücüsü güncelse, bazen sorunlar yeni sürücülerle ortaya çıkabilir; bu yüzden eski sürücü sürümlerini denemeyi düşünebilirsiniz. Eğer sorun devam ederse, güç kaynağı veya sıcaklık gibi donanımsal faktörleri göz önünde...
Bilgisayarımın özellikleri;
  • Marka ve Model: Nebula Seraph X550
  • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 6700 XT (8 GB)
  • İşlemci: Ryzen 9 5900X
  • RAM: 64 GB
  • Depolama: 2 TB NVMe SSD
  • İşletim Sistemi: Windows 10 Pro
Öncelikle, bilgisayarınızdaki sürücü sorunlarını çözmek için Display Driver Uninstaller (DDU) adlı aracı kullanarak Intel ve NVIDIA sürücülerini temizlemeyi deneyin. Daha sonra, Intel için en güncel sürücüyü indirip kurun. Eğer ekran kartı sürücüsü güncelse, bazen sorunlar yeni sürücülerle ortaya çıkabilir; bu yüzden eski sürücü sürümlerini denemeyi düşünebilirsiniz. Eğer sorun devam ederse, güç kaynağı veya sıcaklık gibi donanımsal faktörleri göz önünde bulundurmanız önemlidir. Donanım bileşenlerinin düzgün çalıştığından emin olun.

Çözüm
genenellikle sürücülerle alakalı oluyor sürücülerini kaldırıp dha eski sürümleri ile dene

Öncelikle, bilgisayarınızdaki sürücü sorunlarını çözmek için Display Driver Uninstaller (DDU) adlı aracı kullanarak Intel ve NVIDIA sürücülerini temizlemeyi deneyin. Daha sonra, Intel için en güncel sürücüyü indirip kurun. Eğer ekran kartı sürücüsü güncelse, bazen sorunlar yeni sürücülerle ortaya çıkabilir; bu yüzden eski sürücü sürümlerini denemeyi düşünebilirsiniz. Eğer sorun devam ederse, güç kaynağı veya sıcaklık gibi donanımsal faktörleri göz önünde bulundurmanız önemlidir. Donanım bileşenlerinin düzgün çalıştığından emin olun.
oldu, teşekkürler<3

Takip et, abone ol

Son mesajlar

Geri