Yardım Satranç öğrenmeye nasıl başlamalıyım?

Youtube'da güzel satranç kanalları var onlara bakabilirsin. Chess.com'dan kendin pratik yapalısın ayrıca nerede hatalı olduğunu falan görmeye çalış.

Bol bol pratik yapk ayrıca bu kanaldan öğrenmeni tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini ayarlamak için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha ayrıntılı bilgi için cookies sayfamıza bakın.

Gayet net anlattığını düşünüyorum, ben buradan öğrendim.

Çok yakında web sitemizde satranca başlamak istiyenlere oyunun mantığını iyice anlatan bir kitap yayınlayacağım. Yazdığım kitap bitti fakat ufak düzenlemeler gerekiyor.

Sana tavsiyem, YouTube birçok video var sıfırdan satranç ile alakalı bakmalısın. Ayrıca satranç oyununun temel kurallarını öğrenmekle başlayın. Taşların nasıl hareket ettiğini, şah mat ve çeşitli oyun sonları gibi temel kavramları anlamak önemlidir ve sizin daha hızlı öğrenmenizi sağlar.
Kitap ne zaman yayınlanır?

Çok yakında web sitemizde satranca başlamak istiyenlere oyunun mantığını iyice anlatan bir kitap yayınlayacağım. Yazdığım kitap bitti fakat ufak düzenlemeler gerekiyor.

Sana tavsiyem, YouTube birçok video var sıfırdan satranç ile alakalı bakmalısın. Ayrıca satranç oyununun temel kurallarını öğrenmekle başlayın. Taşların nasıl hareket ettiğini, şah mat ve çeşitli oyun sonları gibi temel kavramları anlamak önemlidir ve sizin daha hızlı öğrenmenizi sağlar.
Hayırlı olsun hocam, kitabı bekliyoruz

Takip et, abone ol

Son mesajlar

Geri