Alpha Protocol Türkçe Yama

Güncel Alpha Protocol Türkçe Yama 2024-03-05

İndirebilmek İçin Kayıt Ol ☕️
Alpha Protocol Türkçe Yama.png

Alpha Protocol Türkçe Yama, oyun deneyimini daha etkileyici ve anlaşılır kılmak amacıyla geliştirilmiş bir dil paketidir. Bu yama, oyunun en son sürümüyle tam uyumlu olarak çalışmakta olup Steam platformuyla da uyum sağlamaktadır, böylece kullanıcılar oyunlarını en güncel halinde Türkçe olarak deneyimleyebilirler. Fakat oyun artık steam üzerinden satılmamaktadır ve güncelleme gelmemektedir. Oyunun son çıkan versiyonu ile uyumludur.

Alpha Protocol Türkçe Yama (1).png


Bu özgün Türkçe yama, Alpha Protocol oyunu içinde kullanılan grafikler ve kalıplar dışındaki metinleri başarılı bir şekilde Türkçe'ye çevirir. Bu sayede oyuncular, hikayenin ve karakterlerin zenginliğini daha iyi anlayabilir, oyun dünyasına daha derinlemesine dalabilirler. Yama, Türkçe konuşulan oyuncular için daha etkileyici ve bağlayıcı bir oyun deneyimi sunmayı amaçlar. Alpha Protocol Türkçe Yama, kullanıcıların tercihlerine saygı gösterir. Eğer Türkçe yamadan memnun kalmazsanız, kolayca kaldırarak orijinal sürüme geri dönebilirsiniz. Bu, oyuncuların dil tercihlerine ve oyun deneyimlerine daha fazla kontrol sağlar.


Yama kurulumu oldukça basittir. İndirilen INT klasörünü oyunun yüklü olduğu "Alpha Protocol\Engine\Localization" klasörüne kopyalamanız yeterlidir. Bu işlem öncesinde INT klasörünün yedeğini almanız, herhangi bir olası sorunu önlemek adına önerilir. Eğer yamayı kaldırmak istiyorsanız, önceki dosyanızın yedeğini alarak kolayca geri dönebilirsiniz. Bu esneklik, kullanıcıların istedikleri dilde oyun deneyimlerini şekillendirmelerine olanak tanır. Unutulmaması önemli bir nokta ise, bu yama Çeviri Ekibi tarafından hazırlanmış olup, güvenilir bir çeviri deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. Ayrıca, yamanın hazırlanmasında emeği geçen Fuat Yılmaz tarafından geliştirildiğini belirtmek isteriz.

1708331421178.png
1708331451973.png
1708331467218.png

Yama kurulumu tamamlandıktan sonra, oyuncuların unutmaması gereken önemli bir adım daha bulunmaktadır. Oyun ayarlarından altyazıları açmayı unutmayın. Böylece, oyun içinde geçen diyalogları daha iyi anlama ve takip etme imkanına sahip olabilirsiniz. Alpha Protocol Türkçe Yama, oyun dünyasına dil bariyerlerini kaldırarak daha geniş bir oyuncu kitlesine hitap etmeyi amaçlamaktadır. Bu yama sayesinde, Türkçe konuşulan oyuncular oyunun zengin hikayesini ve karakterlerini daha yakından keşfetme fırsatına sahip olacaklardır.
  • Beğen
Tepkiler: ForumChess
Yazar
LostFearLess
İndirilme
218
Görüntüleme
674
İlk yayınlama
Son güncelleme

Puanlar

4.00 yıldız 1 değerlendirme

LostFearLess ait diğer kaynakar

Son İncelemeler ✨

Generals den sonra denemek istemiştim, gerçekten çok eğlenceliydi yamada herhangi bir problem olmadı hatada yoktu. teşekkürler.

Benzer kaynaklar


Kayıt ol

Henüz hesabınız yok mu? Şimdi kaydolun ve topluluğumuzun bir parçası olun!

Geri
Üst