Mort Translate İndir | Anlık Çeviri Programı

Güncel Mort Translate İndir | Anlık Çeviri Programı 2024-01-05

İndirebilmek İçin Kayıt Ol ☕️
Mort Translate.png

Mort Translate, gelişmiş yapay zeka ve geniş dil desteği ile donatılmış, anlık ekran çevirisi yapabilen etkileyici bir programdır. Bu özel çeviri aracı, oyunlarda ve programlarda dil bariyerlerini ortadan kaldırarak, kullanıcılarına oyun dünyasında daha derin bir deneyim sunar. Mort Translate, ekran üzerindeki metinleri gerçek zamanlı olarak algılayarak, 25 farklı dile çevirebilme özelliğiyle öne çıkar.

Mort, görüntü üzerindeki metinleri TesseractOCR, Windows OCR ve NHOcr gibi güçlü optik karakter tanıma teknolojileriyle anında tespit eder. Bu algılama sonucunda, çeviri işlemini yerel bir veritabanı veya makine çevirisi kullanarak gerçekleştirir.Varsayılan olarak İngilizce ve Japonca çeviri/algılama sunan Mort, aynı zamanda hızlı bir şekilde bağlantı kurulan bir çeviri programı ile çoğu dilde çeviri yapabilir. Naver Papago, Google Web, Google Sheet, ezTrans ve DeepL gibi önde gelen çeviri motorları ile entegre olabilir.

Mort'un kullanımı oldukça basittir. Hızlı ayarlar bölümünde gerekli konfigürasyonları yaparak, uzaktan kumandadaki "Translate" tuşuna basarak veya tercihler sekmesinden oyunun diline uygun OCR dilini ayarlayarak çeviriyi başlatabilirsiniz.
Yazar
LostFearLess
İndirilme
814
Görüntüleme
2,213
İlk yayınlama
Son güncelleme

Puanlar

4.83 yıldız 6 değerlendirme

LostFearLess ait diğer kaynakar

Son İncelemeler ✨

müq müq
beğendim
  • Anonim
  • 5.00 yıldız
  • Versiyon: 2023-11-12
İş görüyor gerçekten
Yaması henüz çıkmayan oyunlar için kullanılabilir, diğer çeviri progranlarına göre en iyisi diyebilirim.

Benzer kaynaklar


Kayıt ol

Henüz hesabınız yok mu? Şimdi kaydolun ve topluluğumuzun bir parçası olun!

Geri
Üst