Outcast A New Beginning Türkçe Yama

Güncel Outcast A New Beginning Türkçe Yama 2024-03-17

İndirebilmek İçin Kayıt Ol ☕️
Outcast A New Beginning Türkçe Yama.png

Outcast: A New Beginning Türkçe yama, heyecan verici bir maceranın kapılarını aralayan ve oyuncuları etkileyici bir dünyanın içine çeken bir oyundur. Steam ile uyumlu olan son sürümüyle, artık Türkçe dil seçeneğiyle de oynanabilir hale gelmiştir. Bu Türkçe yama, oyunun içerisindeki grafiklerin yanı sıra kalıplar dışındaki metinleri de Türkçe'ye çevirerek, Türkçe konuşan oyuncuların daha derin ve etkileyici bir deneyim yaşamasını sağlar. Eğer Türkçe yamadan memnun kalmazsanız, kolaylıkla kaldırarak orijinal sürüme geri dönebilirsiniz.


Kurulum oldukça basittir. İndirdiğiniz Rar dosyasındaki Türkçe Yama exesini, oyunun kurulu olduğu ana dosya konumuna atarak çalıştırmanız yeterlidir. Ardından, hangi platformdan oynuyorsanız, o platformun yükle butonuna basarak yamayı kolayca yükleyebilirsiniz. Yamayı kaldırmak isterseniz de dosya konumundaki "Outcast_NewBeginning_YamaKaldır.exe" dosyasını kullanabilirsiniz. Unutulmaması önemli bir nokta ise, bu yama Calypso Çeviri Ekibi tarafından hazırlanmış olup, güvenilir bir çeviri deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. Ayrıca, yamanın hazırlanmasında emeği geçen VolkTyson tarafından geliştirildiğini belirtmek isteriz.

1710648814255.png
1710648844332.png
1710648892599.png

Bu yama, Türkçe dil desteğini sağlamak adına emeği geçen VolkTyson tarafından geliştirilmiştir. Ayrıca yama, kurulum esnasında "Erişim Reddedildi" hatası alınması durumunda yönetici olarak başlatılması gerektiğini belirtir. Bu, var olan dosyayı değiştirmek için gerekli iznin olmamasından kaynaklanır. Yamayı kurduktan sonra oyun ayarlarından alt yazıları açmayı unutmayın, böylece oyun deneyiminizi tamamıyla Türkçe olarak yaşayabilirsiniz.
Yazar
VolkTyson
İndirilme
203
Görüntüleme
495
İlk yayınlama
Son güncelleme

Puanlar

5.00 yıldız 1 değerlendirme

VolkTyson ait diğer kaynakar

Son İncelemeler ✨

Yama çok iyi elinize sağlık

Benzer kaynaklar

Banishers Ghosts of New Eden Türkçe Yama VolkTyson
Banishers Ghosts of New Eden Türkçe Yama İndir
The Walking Dead: A New Frontier Türkçe Yama LostFearLess
The Walking Dead: A New Frontier Türkçe Yama indir

Kayıt ol

Henüz hesabınız yok mu? Şimdi kaydolun ve topluluğumuzun bir parçası olun!

Geri
Üst