South Park Snow Day Türkçe Yama

Güncel South Park Snow Day Türkçe Yama 2024-04-26

İndirebilmek İçin Kayıt Ol ☕️
South Park Snow Day Türkçe Yama.png

South Park Snow Day! Türkçe Yama, eğlenceli ve çılgın dünyasını Türkçe olarak keşfetmenize olanak tanır. Bu yama, birçok platformla uyumlu olarak geliştirilmiştir ve oyundaki tüm metinleri Türkçe'ye çevirir. Eğer Türkçe yamadan memnun kalmazsanız, kolayca orijinal sürüme geri dönebilirsiniz. Yama, DeepL ve yarı el çevirisi kullanılarak titizlikle düzenlenmiştir.


Yama kurulumunu tamamladıktan sonra, oyun ayarlarından alt yazıları açmayı unutmamalısınız. Eğer herhangi bir sorun yaşarsanız veya destek olmak isterseniz, yama ekibinin Discord adresine ulaşmak için sağ alt köşede bulunan Discord simgesine tıklayabilirsiniz. İşlemlere başlamadan önce değiştirilecek olan dosyaları yedeklemeniz tavsiye edilir.

Kurulum
  1. Rar dosyasının içinden çıkan Türkçe yama exesini oyunun dosya konumuna atın.
  2. Oyunun dosya konumuna attığınız Türkçe yama exesini yönetici olarak başlatın ve karşınıza gelen "Yükle" butonuna basarak kurulumu tamamlayın.
  3. Oyunun ana dosya konumunu açın: SnowDay\Binaries\Win64.
  4. SnowDay-Win64-Shipping.exe dosyasına sağ tıklayarak, "Gönder" sekmesinden masaüstüne kısayol oluşturun.
  5. Masaüstüne oluşturduğunuz exeye sağ tıklayarak "Özellikler" seçeneğini açın.
  6. Özellikler kısmında "Hedef" yazan yerdeki konumun en sonuna gidin ve bir boşluk bırakarak -fileopenlog yazın. Ardından "Uygula" ve "Tamam" diyerek kapatın.
  7. Oyunu masa üstüne oluşturduğunuz kısayolu yönetici olarak başlatarak açmanız gerekmektedir. Aksi takdirde Türkçe yama aktif olmaz.
Yamayı kaldırmak isterseniz, dosya konumundaki "SouthPark_SnowDay_YamaKaldır.exe" dosyasını kullanarak kolayca yamayı kaldırabilirsiniz. Bu yamanın oluşturulmasında emeği geçenlerden biri de isimli kullanıcıdır. Onun ve diğer katkıda bulunanların çalışmaları sayesinde Türkçe olarak South Park dünyasını keşfetmek mümkün hale gelmiştir.
Yazar
VolkTyson
İndirilme
104
Görüntüleme
282
İlk yayınlama
Son güncelleme

Puanlar

0.00 yıldız 0 değerlendirme

VolkTyson ait diğer kaynakar

Benzer kaynaklar

Xenforo Park Theme LostFearLess
Xenforo Park Theme Download
Xenforo Snow Theme LostFearLess
Xenforo Snow Theme 2024-07-02
Xenforo Snow Theme Download

Kayıt ol

Henüz hesabınız yok mu? Şimdi kaydolun ve topluluğumuzun bir parçası olun!

Geri
Üst