Topluluğumuza Hoş Geldiniz
Diğer üyelerimize katılmak ister misiniz? Bugün kaydolmaktan çekinmeyin.
Kaydol

Yardım Lost Planet 3 Türkçe Yama Arayışı

22 Tem 2024
5
1
5
25
İzmir
Merhaba arkadaşlar, Lost Planet 3'ün orijinal Steam versiyonunu indirdim ve oyunu oynamak istiyorum. Ancak, hiçbir yerde güncel ve çalışan bir Türkçe yama bulamıyorum. Bu oyun için mevcut olan bir yama var mı? Eğer varsa, nasıl edinebilirim? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Ekli dosyalar

• Lost_Planet_3.png
    Lost_Planet_3.png
    181.8 KB · Görüntüleme: 26
Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu sayfada sürümler sayfasındakileri denermisiniz ?

Bu sayfada sürümler sayfasındakileri denermisiniz ?

Bu yamayı indirdim %30 falan Türkçe sadece bazı yerlerinde geliyor Türkçe yama %30 bile değil neredeyse Türkçe olan kısımları bende mi sorun var yoksa yama direk böyle mi?

• Beğen
Tepkiler: LostFearLess
Bu yamayı indirdim %30 falan Türkçe sadece bazı yerlerinde geliyor Türkçe yama %30 bile değil neredeyse Türkçe olan kısımları bende mi sorun var yoksa yama direk böyle mi?
Oyuna gelen güncellemelerden kaynaklı olabilir yamayı test etmiştim çünkü, genel bakış sayfasındaki diğer sürümleri denermisiniz ?

oyun nasıl acaba
oyun 2013 çıkışlı bir oyun baya eski yapım olduğuna bakma gerçekten çok seversin ben ilk çıktığında eski laptop vardı babam indirip oynamıştı oradan görmüştüm arada oynardım kaç yıldır bu oyunu arar oldum sonunda buldum steam de biraz pahalı ama anısı var diye aldım Türkçe yaması yoktu arayışa girdim indirdim çoğunlukla ingilizce ama bazı yerlerinde Türkçe var şuan oyunda videolarını izlersen oyunun sarmayabilir ama oynarsan emin ol çok seveceğin bir oyun

Son mesajlar