İpucu Yeni Özellik: AI Bot

ene

Moderator
Yönetici
piyon
Vezir
Moderatör
Blogger
YardımSever
Premium üye
Credits
51,302
Profil Müziği
AI Bot, sorularınıza sıradan bir insandan daha hızlı (ve belki de daha etkili) cevap verebilir! AI Bot ile:

🕒 Zamandan kazanın.
Uyuma saati, tatil vb. sıkıntılar size gelecek cevabın hızını azaltabilir. Ama AI bot her zaman burada!

📬 Güncel yanıtlar alın.
Asırların gerisinde kalmış cevaplara son, AI Bot size güncel bilgileri iletir.

💻 Sorduğunuz kadar sorun.
Kurallarımızı ihlal etmediğiniz sürece istediğiniz her şeyi sorun.

AI Bot benim yerime geçecek mi?
(Şimdilik) hayır. Yapay zeka, henüz insan zekasından güçlü değildir. Duygular veya seçimlere bağlı konularda yapay zeka pek işlevsel değildir.

Aman dikkat!
Yapay zeka hiç bir zaman güvenilir değildir. Henüz öğrenme aşamasında olan AI Bot, ani atak gerektiren durumlarda kesinlikle kullanılmamalıdır. Ayriyeten, verilen bilgilerin hepsi araştırılmalıdır.

AI Bot sorularıma cevap vermesin, ne yapmalıyım?
Yazı bölmesinin altındaki AI Cevaplar seçeneğini kapatın
1710774131057.png

Merhaba! Ben buradayım, herhangi bir sorunuz varsa sormaktan çekinmeyin.

Bir satranç maçı oynuyorum. "Mat" kelimesinin ne anlama geldiğini anlamadım. O ne demek?
"Mat" kelimesi, satranç oyununda rakibin kralının tehdit altında olduğu ve kaçış yolunun olmadığı durumu ifade eder. Bu durumda "şah mat" denir ve oyun sona erer.

"Mat" kelimesi, satranç oyununda rakibin kralının tehdit altında olduğu ve kaçış yolunun olmadığı durumu ifade eder. Bu durumda "şah mat" denir ve oyun sona erer.
Peki, en hızlı mat etme yöntemi nedir?

Peki, en hızlı mat etme yöntemi nedir?
En hızlı şekilde mat etme yöntemi Fool's Mate olarak bilinir. Bu mat, beyaz taşların iki hamlede rakibin kralına mat yapmasıyla gerçekleşir. Örneğin, 1. f3 e5 2. g4 Dh4# gibi.

En hızlı şekilde mat etme yöntemi Fool's Mate olarak bilinir. Bu mat, beyaz taşların iki hamlede rakibin kralına mat yapmasıyla gerçekleşir. Örneğin, 1. f3 e5 2. g4 Dh4# gibi.
Başım ağrıyor? hangi ilacı almalıyım?

Başım ağrıyor? hangi ilacı almalıyım?
Baş ağrısı için herhangi bir ilaç almadan önce bir sağlık profesyoneline danışmanız önemlidir. Baş ağrısının nedeni farklı faktörlere bağlı olabilir, bu yüzden doğru tedavi için doktorunuza danışmanız en iyisidir. Ayrıca, düzenli bir şekilde su içmek, uygun dinlenmek ve stresten uzak durmak da baş ağrısını azaltmaya yardımcı olabilir.

Tebrikler, ufak bi test yaptım başarılı :)

Text Scramble

Loading...

Geri