LostFearLess

Administrator
Yönetici
Blogger
YardımSever
Yama çevirmeni
Yayıncı
LostFearLess Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Mass Effect Legendary Edition Türkçe Yama - Mass Effect Legendary Edition Türkçe Yama indir

Ekli dosyayı görüntüle 690

Mass Effect Legendary Edition
, BioWare tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan, 2021 yılında piyasaya sürülen bir aksiyon rol yapma oyunudur. Oyun, Mass Effect, Mass Effect 2 ve Mass Effect 3 oyunlarını bir araya getirerek, Komutan Shepard'ın galaksiyi kurtarmak için verdiği mücadeleyi yeniden anlatıyor.

Mass Effect Türkçe Yama, Coda çeviri grubu tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir çeviri yamasıdır...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Neden indiremiyorum ?
Merhaba, şu makale size yardımcı olabilir;

Merhaba, yama sadece 1. oyunu içermektedir. 2. ve 3. oyunları içerir fakat %90'ı tamamlanmıştır.
merhabalar sayın admin, af buyurun, korkarım ki anlayamadım. 2. ve 3 oyunun Türkçe yaması %100 olduktan sonra mı eklenecek, yoksa çeviri aktif olup sadece %10luk bir kısım mı çevrili değil. Şu an steam hata verdi de, oyuna erişimim kesildi. Bende forumda dolaşırken sorayım dedim. Oyunların sadece menülerine bakabildim de.

merhabalar sayın admin, af buyurun, korkarım ki anlayamadım. 2. ve 3 oyunun Türkçe yaması %100 olduktan sonra mı eklenecek, yoksa çeviri aktif olup sadece %10luk bir kısım mı çevrili değil. Şu an steam hata verdi de, oyuna erişimim kesildi. Bende forumda dolaşırken sorayım dedim. Oyunların sadece menülerine bakabildim de.
Merhabalar, oyunun tüm versiyonlarını içeren bir güncelleme yayınladık iyi eğlenceler dileriz:)

Kayıt ol

Henüz hesabınız yok mu? Şimdi kaydolun ve topluluğumuzun bir parçası olun!

Son mesajlar

Geri