Çok teşekkür ederim elinize sağlık gerçekten oynamak istediğim rpg türünde, uzay savaş oyunuydu.
Rica ederim iyi oyunlar :) Herhangi bir sorun olursa yazmaktan çekinmeyin veya herhangi bir oyunda Türkçe yamaya ihtiyacınız olursa lütfen yama istekleri kısmından konu oluşturun elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.

Rica ederim iyi oyunlar :) Herhangi bir sorun olursa yazmaktan çekinmeyin veya herhangi bir oyunda Türkçe yamaya ihtiyacınız olursa lütfen yama istekleri kısmından konu oluşturun elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.
Çok teşekkür ederim daha bugün bulduğum bir forumu bu kadar beğeneceğimi hiç sanmazdım, ayrıca yeni gelen biri ile ilgilenen bir yönetici. Teşekkürlerimi sunarım. Ağlamıyorum gözüme kalite kaçtı.

Çok teşekkür ederim daha bugün bulduğum bir forumu bu kadar beğeneceğimi hiç sanmazdım, ayrıca yeni gelen biri ile ilgilenen bir yönetici. Teşekkürlerimi sunarım. Ağlamıyorum gözüme kalite kaçtı.
Rica ederim, elimden geldiğince forum ile ilgilenmeye çalışıyorum insanlara yardımcı olmak beni mutlu ediyor duğrusu :) Forumumuzun kalitesini korumak için elimizden geleni yapacağız. İyi forumlar🥰

öncelikle çok teşekkürler
yama açıklamasında otomatik güncelleme sistemi ile güncellenir diyor , yani yapılan yama yüzdesi arttıkça benim birşey yapmama gerek kalmadan türkçe yamanın eksik yerleri tamamlanacak mı yoksa yama güncellemesini manuel mi yapacağım?
bide çeviriyi hangi gurup yapıyor acaba?

öncelikle çok teşekkürler
yama açıklamasında otomatik güncelleme sistemi ile güncellenir diyor , yani yapılan yama yüzdesi arttıkça benim birşey yapmama gerek kalmadan türkçe yamanın eksik yerleri tamamlanacak mı yoksa yama güncellemesini manuel mi yapacağım?
bide çeviriyi hangi gurup yapıyor acaba?
Merhabalar, yama tamamen Türkçedir. Otomatik güncelleme dediğimiz sistem yamadaki tespit ettiğimiz hataları düzeltip burada güncellememizdir. Tek yapmanız gereken dosyaları değiştirmektir. Bildirim ise indirdiğiniz yamaların güncelleme bildirimi gelir sadece.

Ellerinize sağlık, uzun süredir çevirisini bekliyordum tekrar bitirmek için, ayrı ayrı bitirmiştim ama bu sürümünü ilk defa deneyeceğim. Yama için teşekkürler.
Ekleme: kurulum esnasında setup-1.bin isimli bir dosyayı arıyor ve bulamıyor, başka opsiyonlar da denedim ancak başarılı olamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleme:

Kayıt ol

Henüz hesabınız yok mu? Şimdi kaydolun ve topluluğumuzun bir parçası olun!

Son mesajlar

Geri